Menu Close

Mažojo Angeliuko istorija „Inspire“ žurnale

Šiandien noriu pasidalinti trumpu įrašu apie tai, kad mano „Mažojo Angeliuko“ istorija yra publikuota lapkričio „Inspire“ žurnalo numeryje. 🙂 „Inspire“ žurnalą galite skaityti čia: „Inspire“ žurnalas.

Jei vis dėlto tingisi ieškoti mano istorijos žurnalo puslapių vingiuose ir „maigyti“ pelės klavišą, ją taip pat galite rasti mano bloge, paspaudus ant šios nuorodos Mažojo Angeliuko istorija.

Pati istorija gimė labai atsitiktinai kaip „Rašytojų akademijos“ namų darbas, kurioje dar tuomet mokiausi. 🙂 Dar pamenu, kai lektorė Evelina ir kelios kolegės beskaitant susigraudino… iš tiesų labai įdomus faktas, kad atrodo paprastas kūrinukas gali taip sujaudinti žmones. Dabar tikrai tikiu, kad žodžių galia tikrai egzistuoja, ir kokia ji bus – priklauso tik nuo pačių mūsų,- šypt.

Iš tiesų didelis ačiū „Rašytojų akademijos“ lektorei Evelinai, kuri mane gražino į rašymo kelią, kurio tikrai nenoriu apleisti ir paleisti.

Su šia gaida ir baigsiu savo šiandieninį įrašą.

Nepamirškite, kad svajoti reikia taip pat, kaip ir irtis savo svajonių link… ir nenusiminkite, jei tie žingsniai bus ilgi, svarbiausia nesustoti,- juk kiekvieno kelias skirtingas.

Sėkmės ir iki kitų įrašų!

Širdingai,

NaO.

Inspire magazine. November edition

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!