Menu Close

Praktiški patarimai jauniesiems: ką reiktų žinoti

Neretai jaunieji patys imasi planuoti savo vestuves. Tam kad pasiruoštų vestuvių šventei, jaunoji pora turi apgalvoti daugelį dalykų ir gerai pasverti, ką sau gali leisti, o ko ne. Kadangi laikas yra labai svarbus planuojant ir organizuojant vestuves, jas reiktų pradėti ruoštis kuo ankščiau, nes didesnis šansas, kad jums pavyks užsakyti jūsų norimą fotografą, vestuvių šventės vietą, muzikantus, vedėją ir visa kita.

Svečiai ir jų skaičius – didžiausias iššūkis

Daugelis porų norėtų, kad jų šventėje dalyvautų, kuo daugiau artimųjų ir draugų, bet neretai “piniginė” sudėlioja savo taisykles, todėl jaunieji užtrunka pakankamai daug laiko renkantis, ką kvies į šventę, o ko ne. Pradžiai, rekomenduojame “nesukti” sau galvos dėl tikslaus žmonių skaičiaus, o tik apytiksliai nusistatyti asmenų skaičių, nes tada galėsite preliminariai pasiskaičiuoti vestuvių biudžetą, kadangi dažniausiai didžiąją išlaidų dalį sudaro maistas ir gėrimai, kuris bus patiekiamas pokylio metu. Kitas svarbus aspektas, yra šventės vieta, kurią bus lengviau rasti žinant bent apytikslų svečių skaičių.

Taip pat, planuojant biudžetą visada gerai turėti omenyje, kad išlaidos gali koreguotis arba atsirasti nenumatytų pirkinių, tokių kaip pavyzdžiui, papildomi dekoro elementai ir panašiai.

Planavimo strategija ir klaidos

XXI amžius – technologijų epopėja, todėl internete apstu įvairiausių programų, kurių pagalba vestuvių planavimo eigą valdyti taps lengviau ir patogiau. Tokios programėlės, kaip WeddingHappy ar LadyMarry Wedding Planner bei kitos – palengvins jūsų ruošimąsi ir lengvai galėsite planuoti savo laiką bei programėlės pagalba susikurti savo grafiką, kada ir kur turite būti, ką reikia padaryti ir panašiai. Taip pat, jų pagalba galėsite sekti išlaidas, mokėjimus ir kitą jums svarbią informaciją.

Žinoma, nebūtina naudotis programėle, kad pasidaryti darbų sąrašą, tam puikiai tinka ir Excel, Google Docs ar popierinis variantas, bet programėlė labiau suteikia jums laisvės ir patogumą stebėti planavimo procesą.

Visada gerai pasidomėti susituokusių draugų ar artimųjų, ką jie darytų kitaip, ko norėtų išvengti, ar gal kažką pamiršo per vestuvių ceremoniją? Taip pat, galima apsilankyti įvairiuose forumuose ar diskusijose apie vestuvių planavimą bei koordinavimą. Tai gali duoti jums puikių idėjų, kaip išvengti vienokių ar kitokių nenorimų pasekmių.

Vis pasitaiko, kad jaunosios poros renkantis fotografą nepasikonsultuoja ir nepasikalba atvirai apie tai, ko jie tikisi, kokių kadrų labiau norėtų. Visada galima į pokalbį su fotografu pasiimti nuotraukų pavyzdžių, kad labiau suprastų jūsų norus ir pageidavimus. Taipogi, galite susitarti dėl priešvestuvinės fotosesijos, kuri jums padėtų atsipalaiduoti prieš objektyvą bei leistų fotografui pažinti jus ir jūsų asmenybes, kad vestuvių dieną “pagautų” būtent tokius kadrus, kokių jūs tikitės.

Svarbiausia, nepamiršti mėgautis planavimo procesu bei atėjus vestuvių dienai – švęsti kiekvieną jos akimirką.

Publikuota: http://www.vestuviumados.lt/praktiski-patarimai-jauniesiems-ka-reiktu-zinoti/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!